V sobotu dne 18. května 2013 se v prostorách Vysoké škole ekonomické v Praze uskutečnil Den s VŠE - další ročník neformálního setkání absolventů s odborným i společenským programem.


Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili i těm, kteří odpověděli na dotazník a tím nám poskytli zpětnou vazbu, které si velmi ceníme. Vaše názory a připomínky budeme v příštích ročnících reflektovat.

Zde můžete shlédnout krátké video, které je sestřihem celé akce.

Během akce byl rozdáván časopis pro absolventy, který byl věnován výročí 60. let a informování o aktuálním dění na VŠE. Ve formátu .pdf si ho můžete stáhnout zde.

Den s VŠE 2013 se konal při výročí 60. let od založení Vaší Alma mater. Za dlouho dobu existence VŠE se univerzita postupně rozšiřovala a zvyšovala své kvality, což je patrné i z mnoha mezinárodních ocenění, které VŠE získala.

Úvod akce začal velkolepým vystoupením Orchestru VŠE, který zahrál skladbu "Vyšehrad" z cyklu Má vlast od Bedřicha Smetany. Velkým překvapením pro účastníky byl doprovod na klavír celého orchestru panem rektorem Richardem Hindlsem na skladbu "Memory" z muzikálu Cats od Andrew Lloyd Webbera.

Každá z fakult VŠE zorganizovala zajímavý odborný program, po kterém následoval raut.

Na Dni s VŠE jste také mohli vidět mnoho talentovaných studentů, kteří si pro Vás připravili vystoupení v rámci kulturního programu. K vidění byla pohybová i pěvecká vystoupení účastníků univerzitní soutěže VŠE HLEDÁ TALENT, divadelní představení studentských spolků a hudební doprovod při příchodu a po celou dobu rautu. Smyčku krátkých filmů v sekci VŠE očima kamery připravili studenti oboru Multimédia v ekonomické praxi. V tomto bloku mohli účastníci akce vidět i novodobý vývoj VŠE v obrazech. Níže můžete shlédnout video s fotodokumentací.

Závěrem večera koncertoval v atriu Rajské budovy trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda spolu se svojí dcerou Jiřinou Annou.

Fotografie z celé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Další akce, na kterou bychom Vás rádi pozvali, je Reprezentační ples VŠE, který se bude konat v Lucerně ve středu dne 4. prosince 2013. I zde můžete potkat své bývalé spolužáky či vyučující v neformálním prostředí.

Abyste zůstali o dění na VŠE informováni, zaregistrujte se prosím do centrální databáze absolventů absolventi.vse.cz. Díky registraci Vás budeme moci včas informovat o Dni s VŠE, o dalších zajímavých akcích pro absolventy i o různých možnostech spolupráce s Vaší Alma Mater, která tento rok slaví 60 let.